A mi múzeumunk – MOKK képzésajánló a képzési tervek összeállításához (videóhírlevél VI.)

A „Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek” című, EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 azonosítószámú kiemelt projekt múzeumi komponensének keretében megvalósuló szakmai tevékenységekről, azok rövid és hosszútávú eredményeiről a projekt időtartama alatt videó hírlevelek formájában is beszámolunk.

A MOKK ajánlja teljes képzési palettáját a muzeális intézményvezetők figyelmébe, különös tekintettel arra, hogy a 32/2017. (XII. 12.) EMMI rendelet értelmében 2018. május 31-ig szükséges az öt éves képzési tervek összeállítása.