Május elején is indítjuk pedagógusoknak szóló akkreditált e-learning képzésünket!

Kedves múzeumpozitív pedagógusok!

Már lehet jelentkezni május elején induló akkreditált e-learning képzésünkre, mely 30 órát ér a pedagógusok továbbképzési rendszerében.

A múzeumpedagógiai módszertani alapképzése sokrétű segítséget ad a pedagógusoknak a tudatos múzeumhasználathoz: kitér rá, hogy hogyan készítsék elő a múzeumi látogatást, mire használják a múzeumi tudástartalmakat, hogyan mélyítsük el utólag az iskolai csoporttal a múzeumpedagógiai foglalkozáson szerzett ismereteket, mikor és miért érdemes múzeumba menni.

Jelentkezési határidő a május elején induló turnusra: 2019.04.24.

Az ingyenesen elvégezhető képzés résztvevői másfél hónap alatt teljesíthetik a képzés követelményeit (záróteszt és záródolgozat feltöltése).

Bővebb információ a képzésről:

Ingyenes akkreditált e-learning képzés a pedagógusok tudatos múzeumhasználatáért

Pedagógusok múzeumhasználati és múzeumpedagógiai módszertani alapképzése e-learning (PM30E)