Oktatásszervezőt keresünk A mi múzeumunk projektbe!

A Szabadtéri Néprajzi Múzeum az Országos múzeumi és könyvtári központi fejlesztés című,
EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001
kódszámú kiemelt projekt keretében  Oktatásszervező munkatársat keres 2000 Szentendre, Sztaravodai út 75. szám alatt lévő telephelyén történő, heti 40 órás munkavégzésre a Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ Igazgatóság részére.

Elvárások

Végzettség:

• Felsőfokú végzettség

Szakmai tapasztalat, egyéb elvárások:

• 2-5 év gyakorlat adminisztrációs területen
  • MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

• Oktatásszervezési és/vagy rendezvényszervezési tapasztalat
  • kulturális, ezen belül múzeumi területen szerzett munkatapasztalat

Készségek:

• Kiváló kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, jó konfliktuskezelő készség
  • Megbízhatóság, pontosság, kitartás
  • Kiváló szervezőkészség, problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Proaktív munkaszemlélet, nagyfokú önállóság

Feladatok:

• Kapcsolattartás résztvevőkkel, partnerekkel, partnerintézményekkel
  • Felnőttképzések szervezése, lebonyolítása és ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.
  • Képzésekhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése,
  • Szolgáltatói megrendelések, szerződések ügyintézése, pénzügyi előkészítése

Amit kínálunk:

• Teljes munkaidőben történő, határozott idejű munkaviszony közalkalmazotti kinevezés keretében 2020.01.31-ig
  • Szakmai továbbképzési lehetőség

A munkavégzés helyszíne: 2000 Szentendre, Sztaravodai út 75. Csilléry Klára Oktatóközpont

A munkavégzés várható kezdete: 2019.06.15.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

• aláírt, magyar nyelvű Europass típusú önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget, képzettséget igazoló dokumentumok

Felhívjuk a jelentkezők figyelmét, hogy a közszférában alkalmazandó nyugdíjpolitikai elvekről szóló 1700/2012. (XII. 29.) Korm. határozat 1.6. pontja értelmében a Szabadtéri Néprajzi Múzeum – mint minisztérium irányítása alá tartozó költségvetési szerv – nem létesíthet közalkalmazotti jogviszonyt olyan személlyel, aki a rá irányadó öregségi nyugdíjkorhatárt betöltötte és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt megszerezte. Tekintettel arra, hogy elsődleges szempont a projekt teljes időtartamára vonatkozó foglalkoztatás, kérjük, hogy csak abban az esetben nyújtsák be jelentkezésüket, ha a 2019. szeptember 15-ig az öregségi nyugdíjkorhatárt nem töltik be és az öregségi teljes nyugdíjhoz szükséges szolgálati időt nem szerzik meg.

A pályázat benyújtási határideje: 2019.05.31.

A pályázatot és a hozzá tartozó dokumentumokat kérjük, az alábbi címre elektronikus formában küldje el:

zador.viktoria@skanzen.hu