Gécziné Nagy Mária

PIM-Kazinczy Ferenc Múzeum

Sátoraljaújhely, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

A múzeumi munkavégzést 2013-ban kezdtem, és hamar tudatossá vált bennem, hogy múzeumban dolgozni a világon a legfantasztikusabb lehetőség. Sok mindent tanultam eddigi életem során, sok dolgot szeretek, de a múzeumpedagógia tényleg egy hivatás. Minden benne van, ami fontos lehet számomra: élethosszig tartó tanulás, rengeteg új ismeret szerzése, új személyek megismerése, kapcsolatteremtés, az ismereteim változatos formában történő átadása, kreatív programmegvalósítások, mindezt a legváltozatosabb, legmozgalmasabb módokon.

Bízom benne, hogy munkámmal nagymértékben elő tudom majd segíteni térségünk oktatási intézményei és a Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ közötti kapcsolattartást, hatékony együttműködést a múzeum, mint összekötő, értékközvetítő kapocs révén